Bize Ulaşın : +90 232 463 40 56

MAYDEN DENİZCİLİK olarak, şirket bünyemizde gemi kiralama ve brokerlik alanında hizmet vermekle başlayan yolumuzda siz değerli müşterilirimize kalite, güven ve dürüstlük anlayışı içinde en iyi hizmeti sunmayı bir amaç edindik. Bu bağlamda müşteri ve armatör arasında güvenli bir bağ kurarak hem müşteri hem de armatörün sorunsuz bir şekilde ticaret ve taşıma yapmalarını sağlamak esas amacımızdır. 

Merkezi İZMİR'de bulunan MAYDEN DENİZCİLİK özellikle ege bölgesinde olmak üzere tüm Türk Liman ve boğazlarında yerli ve yabancı müşterilerine kaliteli lojistik desteğin yanısıra acentelik hizmeti de vermektedir. 

Güven ve etkili servise dayalı hizmet anlayışıyla MAYDEN DENİZCİLİK müşterilerine gemi ve yük kiralama alanlarında hizmet vermekte olup nakliyenin her aşamasında öncelikle müşterilerinin haklarını gözetme prensibini kendine ilke edinmiştir. 

Bununla birlikte EGE BÖLGESİNDE gemi sahiplerine ve kiracılarına asgari masraflarla 7 gün 24 saat etkin acentelik hizmeti veren MAYDEN DENİZCİLİK personeli olarak, her çeşit gemi tipine hizmet verebilen genç ve deneyimli ekibimiz İZMİR ve ALİAĞA limanlarında en ucuz ve kaliteli hizmeti vermekte olup diğer Türk Liman ve Boğazlarında da profesyonel ve saygın partnerleri ile hizmetini sürdürmektedir. Müşterilerimizin çıkarlarını kendi çıkarlarımız gibi korumayı hedefleyen hizmet felsefemizle başta İZMİR ve ALİAĞA bölgesi olmak üzere diğer Türk Limanlarına gelen gemilerinize en kaliteli hizmeti verebilmek için nazik tekliflerinizi bekliyoruz.

HEMEN ARAYIN TEKLİF ALIN!